Pudełka Ozdobne Karbowane

Opakowania produkujemy ze sztywnej i mocnej tektury 4-warstwowej. Kartony ozdobne eko wysyłane są w formie płaskiej lub przestrzennej, w zależności od wzoru i rodzaju opakowań. Są to tanie kartony fasonowe, głównie wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności produktów e-commerce.

Pudełko ozdobne karbowane
Pudełko fasonowe ozdobne karbowane

Pudełka Ozdobne – Zamiennik Torebki

Kolorowe torebki są popularne wśród opakowań prezentowych, jednak pudełko ozdobne jest mocniejsze i trwalsze. W ofercie znajdują się setki różnego rodzaju opakowań produkowanych ręcznie lub maszynowo. Produkujemy pudełka oklejone ręcznie to bardzo eleganckie oraz ekskluzywne opakowania prezentowe oraz produktowe.

Bordowe pudełko ozdobne na voucher
Pudełko na voucher ozdobne fasonowe bordowe

Różnorodność Rozmiarów i Zastosowań

Pudełka ozdobne są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, od małych pudełek na biżuterię po duże pudełko na prezent. Są one wykorzystywane nie tylko do wysyłki, zapakowania czy zabezpieczenia różnej wielkości produktów, ale także jako pudełka reklamowe.

Szufladkowe pudełko ozdobne reklamowe
Szufladkowe pudełko ozdobne reklamowe

Pudełka Ozdobne – Ręcznie Oklejone

Te pudełka są w całości oklejane ręcznie różnego rodzaju gładką lub strukturalną okleiną. Spód i wieczko pudełka mają jednolity kolor, a na wieczku często wykonuje się tłoczone logo. W przypadku jasnych ozdobnych opakowań możliwy jest cyfrowy nadruk, głównie na wieczku pudełka. Doskonała jakość oraz wysoka estetyka wykonania to ich główne cechy.

ręcznie oklejone niebieskie pudełka ozdobne z wieczkiem
Ręcznie oklejone niebieskie kartony ozdobne z wieczkiem