Pudełka ozdobne, pudełka na koszule, pudełko ozdobne reklamowe

Produkowane przez naszą firmę pudełka ozdobne w całości wykonywane są ręcznie z tektury introligatorskiej szarej oraz bielonej 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, oklejonej jednostronnie lub obustronnie wysokiego gatunku okleiną od 110 gm2 do 240 g/m2. NIE JEST TO CIENKI papier ozdobny 50 g/m2.

PUDEŁKO OZDOBNE OKLEJONE JEDNOSTRONNIE

czerwone_pudełko_ozdobne

Pudełko ozdobne ręcznie oklejone z dużą starannością oraz dbałością o szczegóły.  Bogata gama kolorystyczna. Pudełka ozdobne na bieliznę, pudełka na apaszkę, opakowania na koszulę, t-shirt i wiele innych.

OPAKOWANIA OZDOBNE OKLEJONE OBUSTRONNIE

czarne_pudełko_ozdobne

Ekskluzywne pudełka ozdobne w całości oklejane ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Bogata oferta ekskluzywnych opakowań stawia nas na czołowym miejscu europejskich producentów.

Pudełka na bieliznę, pudełka na odzież, opakowania reklamowe 

PUDEŁKA OZDOBNE PAPIER PERŁOWY GŁADKI

pomaranczowe-perłowe-pudełko-ozdobnePudełka ozdobne również w całości oklejone ręcznie, tym razem okleiną perłową. Perłowa okleina sprawia, że ręcznie oklejone pudełko ozdobne staje się ekskluzywnym pudełkiem na prezent. Produkujemy: perłowe pudełka na koperty, perłowe pudełka na prezenty.

PUDEŁKA NA KWIATY – FLOWER BOX

pudełko_na_kwiatyW ofercie naszej firmy mamy kilka rodzajów pudełek na kwiaty typu flower box. Małe pudełka ozdobne na kwiaty w rozmiarze “S”, średnie pudełka na kwiaty rozmiar “L” oraz duże pudelka flower box “XL”. Produkujemy również pudełka flower box w wersji eko. Pudełka na kwiaty eko są doskonałą alternatywą dla mniej wymagających klientów.

PUDEŁKO REKLAMOWE Z WYTŁOCZONYM LOGO

Pudełko na bieliznę - ozdobne

Eleganckie pudełka ozdobne reklamowe. Produkujemy pudełka z tłoczonym logo na wieczku.

Wykonujemy tłoczenia w różnych kolorach. Istnieje możliwość wyprodukowania pudełek z tłoczeniem bez koloru (suchy tłok).

OPAKOWANIA REKLAMOWE Z CYFROWYM NADRUKIEM

Eleganckie pudełko ozdobne z nadrukiemOpakowania reklamowe z cyfrowym nadrukiem na wieczku. Produkujemy pudełka z jedno lub wielokolorowym nadrukiem.

Pudełko ozdobne z nadrukiem doskonale nadaje się do promocji produktu oraz marki. Istnieje możliwość wyprodukowania pudełek z nadrukiem wewnątrz pudełka. 

  • Pudełka ozdobne, pudełko reklamowe.

  • Pudełka na koszule, pudełka na prezenty.